​הכנת תוכניות עבודה

 

ניסיון רב שנים בהדרכת מנהלים בהטמעת עבודה על פי תכנון מראש, הראה בצורה ברורה כי תכנון וביצוע תוכניות עבודה הוא כלי ניהולי רב עוצמה שמנהלים אינם מרבים להשתמש בו מחוסר ידע. בניית התוכנית בצורה נכונה מאפשרת לגייס את כל שותפי העניין בארגון לריכוז מאמץ במסלול ברור המאפשר ניצול נכון של כל המשאבים העומדים לרשותו.

 

תוכנית העבודה מאפשרת שיח ברור בדרך להשגת יעדי הארגון, מאפשרת בקרה יעילה, ובזמן אמת, על הביצוע והפקת לקחים איכותית עם השלמת המשימה והשגתה (או לא). אלה מרכיבים חשובים כדי להשיג איכויות משופרות של פעולת הארגון במהלך פעילות שוטף וגם בעת ביצוע משימות מיוחדות.

 

רוב המנהלים מכירים בחשיבותה של בניית תוכנית עבודה, אך גילינו כי לחלק לא מבוטל מהם, חסרים המיומנויות וכלים לבניית תוכנית כזו. בניית תוכנית המלאה כרצף של פעולות מובנות, מאפשר למנהלים לאמץ נכונה את הכלים, לבנות תוכנית ריאלית  המאפשרת ביצוע ובקרה. ראינו כי רכישת הכלים מאפשרת למנהלים להדריך את הכפים שלהם לאמץ אף הם את היכולת לבניית תוכנית העבודה והפיכתה לנורמה ניהולית בכל רמות הארגון.

 

ניסיוננו בהטמעת עבודה על פי תוכניות עבודה במגוון רחב של גופים (ציבוריים ועסקיים, גדולים וקטנים, במגזר היהודי ובמגזר הערבי ועוד) מאפשר לנו להציע לכם לחלוק עמנו ניסיון זה.

 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שם​

שדה חובה

הודעתך התקבלה, תודה!

​מייל

שדה חובה

טלפון

שדה חובה

הודעה​

שדה חובה

צור קשר

 

אנפה" - ייעוץ אסטרטגי, ארגוני ועסקי

ת.ד. 5141 כרמיאל 21661

 

טלפון : 04-9985782
נייד: 052-2558529
פקס: 057-7975459
דוא"ל: elitycher@gmail.com