הערכת הדרכה תוכניות ופרויקטים

 

 

הערכת הדרכה, תוכניות ופרויקטים, הינו תחום מקצועי היונק ממספר תחומים תאורטיים אשר הולך ומתגבש לכדי תחום עצמאי בעל מוניטין וכר פעולה ייחודי. מטרתו של תחום זה היא להתוות שיטות וכלים אשר יוכלו לסייע לארגונים לשפר את יכולת איסוף הנתונים לצורך קבלת ההחלטות אפקטיביות בכל הקשור לתחום ההדרכה, ביצוע תוכניות ופרויקטים בארגון.

 

תחום זה שהלך והתפתח בשליש האחרון של המאה העשרים היה מקובל  בתחילה במגזרים לא עסקיים ורק בשנים האחרונות הולך ותופס אחיזה גם בארגונים עסקיים במובהק. כבכל תחום מקצועי ישנם גם בתחום זה  גישות  ואסכולות שונות אשר מדגישות ומבליטות היבטים שונים של התחום. 

 

 

נקודת מוצא

 

התשומות שאותן משקיע הארגון בהדרכה, בפרויקטים ובתוכניות שונות, נועדו להשגת מטרות הארגון באופן יעיל. זאת אומרת כי הארגון שמשקיע  משאבים רבים: בניית תוכניות, אמצעי הדרכה, סגל הדרכה, זמן עובדים, מבנים וכו' עושה זאת על מנת לבצע פעולה נחוצה מבחינת הארגון: בין אם הפעולה הארגונית היא מקצועית, פסיכולוגית, חברתית או כל פעולה אחרת.

 

את הפעולה הזאת יש לעשות באופן היעיל ביותר האפשרי לביצוע הפעולה הנדרשת כאשר היעילות ניתנת למדידה במונחי זמן, כח אדם, משאבי הדרכה, חסכון בכסף וכו'. לעיתים הארגון מבצע פעילות ללא הגדרת מטרה כלשהי אלא מתוך אינרציה ומסורת, מצב זה לא רק שמשמיט את הצורך בהערכת פעילותו אלא גם מקשה מאוד על יכולת ביצוע ההערכה.

 

הניסיון שלנו הוא בהערכת הדרכה, פרוקטים ותוכניות במגוון רחב של ארגונים הן בתחום העסקי והן בתחום הציבורי. הערכות אלה סייעו ללקוחותינו להפיק לקחים ולשפר באופן מהותי את ביצועיהם.

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שם​

שדה חובה

הודעתך התקבלה, תודה!

​מייל

שדה חובה

טלפון

שדה חובה

הודעה​

שדה חובה

צור קשר

 

אנפה" - ייעוץ אסטרטגי, ארגוני ועסקי

ת.ד. 5141 כרמיאל 21661

 

טלפון : 04-9985782
נייד: 052-2558529
פקס: 057-7975459
דוא"ל: elitycher@gmail.com