ייעוץ עסקי

 

לא טוב היות מנהל לבדו.

ייעוץ וליווי עסקי נחוץ לעסק החל משלב הרעיון היזמי והעסקי ועד להקמת העסק בפועל וניהולו השוטף. ליווי זה מאפשר לעסק לקבל יעוץ המבוסס ידע וניסיון ומפחית עד מאד את הסיכוי להפתעות במהלך התהליך.

 

לעיתים יש ליזם רעיון עסקי אבל אין בידיו  מספיק כלים וידע על מנת להגשים את אותו חלום. מצב זה אופייני במיוחד בעת הקמת עסק קטן או בינוני אך נכון גם לעסקים גדולים יותר.

הצמתים בהם עובר העסק, תקופות אי ודאות וערפול, הם המקומות בהם הייעוץ העסקי תומך במנהלים ומאפשר לעסק לפעול בצורה מיטבית ולמצות את הפוטנציאל הגלום בו.

 

ניסיונה של חברת "אנפה" עומד לרשותכם להדרכה לגבי כל המהלכים שעליכם לבצע על מנת להקים את העסק, לגייס לו מימון ראשוני, לנהל נכון את ההוצאות, להתנהל נכון מול רשויות המס, לתפעל את העסק ואת העובדים בו  ולהעמיד אותו על בסיס כלכלי איתן כבר מהרגע הראשון.

ל"אנפה" ניסיון עשיר בחניכה עסקית גם של מנהלים של עמותות ומלכ"רים, כדי לסייע להם בתקופה של צמצום משאבים ציבוריים, להתנהל נכונה ולאפשר ארגונם לממש ייעודו.

 

מנכ"ל "אנפה", ד"ר אלי טייכר, היינו חונך עסקי מוכר ע"י הרשות לעסקים קטנים ובינוניים של משרד הכלכלה, עובדה המאפשרת לעסק לקבל סיוע במימון הייעוץ העסקי מהמדינה. פנו אלינו ונעזור לכם לנווט טוב יותר בעולם העסקי המורכב.

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שם​

שדה חובה

הודעתך התקבלה, תודה!

​מייל

שדה חובה

טלפון

שדה חובה

הודעה​

שדה חובה

צור קשר

 

אנפה" - ייעוץ אסטרטגי, ארגוני ועסקי

ת.ד. 5141 כרמיאל 21661

 

טלפון : 04-9985782
נייד: 052-2558529
פקס: 057-7975459
דוא"ל: elitycher@gmail.com