אני רגיש לחסה  

 

ד"ר אלי טייכר  |  3.10.17

 

פגישות עבודה מחוץ למשרד הן דבר שבשגרה לבעל עסק עצמאי, ולכן חשבתי שיהיה נחמד לשתף במספר מקומות מומלצים בעיני, ובהם אני נוהג לפגוש לקוחות וקולגות.

 

1. בית הקפה באתר לטרון

יש מספר מקומות שלא הייתם מעלים בדעתכם שאפשר לקיים בהם פגישות עבודה. כשלפגישה מצטרפים שותפים מתל – אביב, ירושלים, באר שבע וחיפה – העניין הופך להיות יותר מאתגר.

פעם היה זה חניון חנה וסע ליד נתב"ג, מקום מצוין לכך. בית קפה מרווח ונעים, עם נגישות מצוינת לכל השותפים. אך לצערי, החניה שם הפכה במשך הזמן לבלתי אפשרית ואילצה אותנו לחפש מקום חילופי.

מצאנו מקום כזה בבית הקפה באתר לטרון. בעיקר בגלל נגישות תחבורתית נוחה לכל השותפים וחניה זמינה. בשבילי האוכל במקום פחות חשוב מכיוון שאני שומר בקפדנות על משקלי – ועל כך אספר בהמשך.

 

  

2. קניון עזריאלי תל אביב

למפגשים עם מי שמתגורר באזור תל אביב אני מעדיף את קניון עזריאלי, בעיקר כאשר אני מגיע ברכבת. לצערי, הרעש שם מחריש אוזניים לעתים. כדי למזער נזק לעור התוף אני נוהג לקיים את הפגישות בבית הקפה בקומה העליונה.

 

קניון עזריאלי

קניון עזריאלי. צילום: עילם טייכר

 

3. "פרנצ'וק" – קצרין

גם ברמת הגולן אני נוהג לערוך פגישות, ושם הקמתי את ה"מטה" שלי ב"פרנצ'וק" בקצרין. זהו בית קפה פתוח בקניון המקומי. חסרונו העיקרי הוא שכל העובר שם רואה את היושבים ויכול לגשת אליהם. קצרין היא מקום קטן ולכן שיחות חולין איתי ועם הלקוחות יכולות לגזול זמן יקר מהפגישה. על כך מפצים חמימות עובדי המקום ובעלי המקום עם שירות נהדר. ממליץ במיוחד על המאפים במקום.

 

פרנצ'וק -קצרין

 פרנצ'וק קצרין. צילום: לירון זקס

 

4. "פייסל" ו-Yellow בגליל המערבי

בגליל המערבי, שם עיקר עבודת הייעוץ שלי כיום, מצאתי שני מקומות מפתיעים אחרים. עבורי, למנוחה קצרה וקריאת חומרים חשובים, אני מעדיף את Yellow בתחנת הדלק בכניסה לקיבוץ עברון. זהו מקום שקט ונעים. גם בית הקפה (וגם המסעדות) בקומה השנייה של "האחים פייסל" מצפון לנהריה, מאפשר גם פסק זמן וגם מקום מפגש אחד על אחד. החניה בשפע, הקפה טוב ואם אתם ממש צריכים אפשר לבצע קנייה של פירות וירקות מהזולים והטריים בארץ.

 

yellow עברון

 Yellow בכניסה לקיבוץ עברון

 

 

מתחם "פייסל"

 "האחים פייסל" בגליל המערבי

 

ולסיום: איך שומרים על המשקל בין כל הפגישות בבתי קפה ובמסעדות? לאחר שבמאמץ רב השלתי מעלי קרוב ל-40 ק"ג, כמות הפגישות בבתי קפה ומסעדות (לעיתים כמה ביום) מציבה בפני אתגר עצום. הפתרון פעמים רבות הוא לבחור באופציה של סלט. במקומות שמציעים סלטים, גליתי כי מירב הסלט מורכב מעלי חסה הנותנים לסלט נפח אך משאירים אותי רעב, לכן אני מקפיד להדגיש שאני "אלרגי לחסה". אם גם אתם כמוני אוהבים סלטים ופחות חסה – אתם מוזמנים להשתמש בפטנט הזה בחופשיות.

 

  

 

 אני בפגישת עבודה במטבחה של לקוחה. צילום: ענבל וינברג

 

 

 

 

 

 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שם​

שדה חובה

הודעתך התקבלה, תודה!

​מייל

שדה חובה

טלפון

שדה חובה

הודעה​

שדה חובה

צור קשר

 

אנפה" - ייעוץ אסטרטגי, ארגוני ועסקי

ת.ד. 5141 כרמיאל 21661

 

טלפון : 04-9985782
נייד: 052-2558529
פקס: 057-7975459
דוא"ל: elitycher@gmail.com