בניוזלטר זה  סרטונים ומצגות (ופוסט כתוב אחד) בנושאים הקשורים להדרכה ולניהול משאבי אנוש. הסרטונים הראשונים עוסקים באתיקה במקום העבודה מנקודות מבט שונות. הסרטונים הבאים מציגים בעיות שונות המתייחסות לניהול המשאב האנושי. החל מטיפול באנשים "קשים" דרך בניית צוות וחשיבות צוותים בעלי קישורים מגוונים ועד להערכת עובדים.

 

סרטון זה מתמקד באתיקה והגינות במקום העבודה כמו גם כמה דברים שאנשי מקצוע בתחום משאבי אנוש יכולים לעשות כדי ליצור סביבת עבודה הוגנת ואתית.  השאלות שעולות כמו מהי אתיקה בעבודה? מה ההבדל בין חוק ואתיקה? מה מעצב התנהגות אתית בארגון? הן חלק מהשאלות שסרטון זה נותן עליהם מענה מובנה וברור. כנסו לצפייה.

 

הסתכלות הומוריסטית על התנהגות אתית במקום העבודה. נושאים כמו שליטה בכעס, יעילות, הטרדות וגניבה, זוכים למב .משעשע שאינו מסתיר, אלא מחזק את התובנות הנדרשות. לצפייה.

 

טיפים בתחום התקשורת הבינאישית ושלל עצות כדי לסייע בצמצום והפחתת קונפליקטים במערכות יחסים בעבודה וגם בחיים האישיים. ללמידה רחבה יותר הכנסו.

 

איך להתמודד עם אנשים שמוגדרים כ"אנשים קשים"? כולנו מכירים כאלה, במקום עבודתנו, בסביבה החברתית שלנו ובמקומות אחרים. צרור עצות פשוטות וקלות ליישום מוצגות בסרטון זה.בקישור הבא פוסט מעניין באותו נושא. כנסו ללמוד. 

פוסט העוסק כולו בשאלה כיצד להתמודד עם אנשים קשים במצבי שונים. כנסו להרחבה.

 

אתגרים חדשים, טכנולוגיה חדשה ועולם שלם המשתנה סביבנו, מחייבים גיבוש צוותים  אינטרדיסציפלינריים אשר יתנו מענה לאתגרים אלה. סרטון המציג בצורה בהירה כיצד בונים צוות כזה כדי למקסם את התועלות שלו. כנסו.

 

סרטון המציג את כל השלבים החל מזיהוי צרכי הדרכה ועד להערכת ההדרכה שבוצעה. כל השלבים שבפיתוח הדרכה והערכתה מוצגים בצורה שיטתית ובהירה מאד. לצפייה בסרטון.

 

3.5 דקות של מצגת המציגה בתמונות ובכיתוב את חשיבות עבודת הצוות. מתאימה מאד לפתיחת השתלמות בנושא. לצפייה במצגת.

 

סרטון הבוחר נקודת מבט הומוריסטית כדי להציג את נושא הערכת עובדים. אמנם הומוריסטי אך התוכן רציני ומבהיר בצורה יפה את הקשיים והמכשלות שבתהליך זה. כנסו לצפות.  

ניוזלטר #5

 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שם​

שדה חובה

הודעתך התקבלה, תודה!

​מייל

שדה חובה

טלפון

שדה חובה

הודעה​

שדה חובה

צור קשר

 

אנפה" - ייעוץ אסטרטגי, ארגוני ועסקי

ת.ד. 5141 כרמיאל 21661

 

טלפון : 04-9985782
נייד: 052-2558529
פקס: 057-7975459
דוא"ל: elitycher@gmail.com