1. "הוא אחד העובדים הטובים ביותר שלי. הוא עובד 10 שעות ביום ולעיתים אף יותר". כך הממונה עליך שופט אותך ואת עמיתך? כנראה שכן, כך עולה מתוך מחקר שבוצע לפני שנתיים ומפורסם בבטאון " Human Relations". במחקר הזה, קבוצת חוקרים ביצעה ראיונות עומק עם 39 מנהלי תאגידים שמתוכם עלה כי המנהלים בוחנים את היקף השעות שהעובד הקדיש לעבודה כפרמטר המייצג את מידת המחויבות שלו ואת מידת אחריותו (אנגלית). כנסו לקרוא את הפוסט כולו.  

 

2. פוסט המציג בצורה חדה את הגישה כי ביכולתנו לנהל רק מה שאנו יכולים למדוד. עסקים נדרשים לחדד תרבות ארגונית מבוססת עובדות שמסייעת למנהלים וגם העובדים לשפר את ביצועיהם ומה שחשוב יותר היא יכולה לסייע מאד לשיפור תהליכים ולזיהוי תבניות מוצלחות של יכולות העסק. כנסו לקרוא את הפוסט המלא. 

 

3. מה האנשים המוצלחים ביותר עושים לפני ארוחת בוקר? לורה וונדרקם מציעה מספר טיפים ובהם, בחינת מה אתה עושה היום, זהה את הבוקר המושלם, בנה הרגלים ועוד. (באנגלית).ללמידה, לחצו כאן.

 

4. מאמר  המציג שלושה צעדים הכרחיים לשם הטמעת עוצמות בDNA של הארגון. המאמר מציג גישה הוליסטית ובלתי מתפשרת הדורשת שינוי בשפת הארגון, שינוי בדרכי המגע של המנהלים עם העובדים והדיאלוג עמם וכן הדיאלוג שבין העובדים לבין עצמם. בין הצעדים עזרה לעובדים להבין ולהכיר בעוצמות של עמיתיהם וקיום שיחות אתם על החוזקות שלהם באופן שוטף ומתמשך. מאמר המבוסס על מחקר מקיף  בקרב יותר מ100 אלף עובדים. למאמר המלא.

 

5. סרטון המציג בצורה בהירה דרכי התמודדות עם קונפליקטים במקום העבודה אך גם בבית. (באנגלית). לסרטון.

 

6. כולנו ראינו כמה קבוצות ספורט, מוסיקה או בעסקים, שביצועיהם עולים מעל למקובל. נראה כאילו חברי הקבוצה מציגים ביצועים מעבר ליכולתם האישית ומשתפים עם כל הקבוצה באנרגיה בלתי נראית. מה הוא המפתח לרוח הצוות הזו ואיך אפשר ליצור אותה? (מאמר באנגלית) קראו.

 

7. חושבים שהמנכ"ל והסמנכ"ל הם האנשים החשובים בארגון? לא תמיד זה כך. בחינה מדוקדקת תגלה מיהם האנשים החשובים באמת. מאמר בעברית. כנסו.

 

8. נשים המנהלות עסקים שונים מעסקים ביתיים ועד עסקים קטנים ובינוניים אחרים, הם המשאב הלא מנוצל בכלכלה העולמית. סרטון TED המציג הרצאה באנגלית עם תרגום לעברית. כנסו.

ניוזלטר #6

 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שם​

שדה חובה

הודעתך התקבלה, תודה!

​מייל

שדה חובה

טלפון

שדה חובה

הודעה​

שדה חובה

צור קשר

 

אנפה" - ייעוץ אסטרטגי, ארגוני ועסקי

ת.ד. 5141 כרמיאל 21661

 

טלפון : 04-9985782
נייד: 052-2558529
פקס: 057-7975459
דוא"ל: elitycher@gmail.com